موسسه بابان آکادمی

درباره موسسه بابان آکادمی

سال‌ها پیش مرحوم پدربزرگمان زنده یاد دکتر حسین خلیلی‌فر بنیانگذار جغرافیای نوین در ایران و مولف کتب درسی جغرافیای کشور با تاسیس و انتشار مجله‌ی دانستنیها در سال 1330 این راه را آغاز کرد. و ما نیز با تجربه‌ی بیش از شصت سال فعالیت خانوادگی در حوزه‌ی فرهنگ و آموزش با اخذ مجوز نشر کتاب در سال 1391 از وزارت فرهنگ و ارشاد، انتشارات بابان را به مدیر مسئولی استاد ارسطو خلیلی‌فر بنیان نهادیم.

بر خود می‌بالیم که ادامه دهنده‌ی این راه با ارزش فرهنگی هستیم. ما نام این انتشارات را به یاد مرحوم پدر و پدربزرگمان بابان نهادیم، بابان به معنی خانه‌ی پدری است و اینجا خانه‌ی پدری ما خواهد بود. با کمال میل خرسندیم که مراتب سپاسگزاری و قدردانی خود را از همه‌ی عزیزانی که در این مسیر همراه و همدل ما بودند به واسطه‌ی حمایت‌های بی‌دریغشان تقدیم نماییم. انتشارات بابان از کلیه‌ی عزیزانی که به هر نوعی در تولید و توزیع این مجموعه سهمی داشته‌اند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نماید و در انتظار دریافت نظرات از اساتید گرانقدر٬ دانشجویان عزیز٬ و دیگر خوانندگان این مجموعه و حتی همکاران است. امید است که این خدمت ناچیز مورد قبول خداوند متعال قرار گرفته و قابل استفاده شما عزیزان باشد.

  1. آدرس رسمی صفحه اینستاگرام استاد ارسطو خلیلی‌فر فقط و فقط ArastooKhalilifar بدون هیچگونه پیشوند و پسوند است و عناوین و آدرس‌های مشابه دیگر مورد تائید ما نیستند.
  2. آدرس رسمی صفحه آپارات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر فقط و فقط Khalilifar.ir بدون هیچگونه پیشوند و پسوند است و عناوین و آدرس‌های مشابه دیگر مورد تائید ما نیستند.
  3. آدرس رسمی سایت موسسه بابان فقط و فقط BabanAcademy.com بدون هیچگونه پیشوند و پسوند است و عناوین و آدرس‌های مشابه دیگر مورد تائید ما نیستند.
  4. آدرس رسمی صفحه اینستاگرام موسسه بابان فقط و فقط BabanBook.ir و BabanGroup.ir بدون هیچگونه پیشوند و پسوند است و عناوین و آدرس‌های مشابه دیگر مورد تائید ما نیستند.
موسسه بابان